Strona główna
O szkole
Klasy
Historia szkoły
Patron
Nasze sukcesy
Olimpiady i konkursy
Osiągnięcia sportowe
Rekrutacja
Internat
Liceum
Kadra
Psycholog szkolny
Wychowawca świetlicy
Dyrekcja
Nauczyciele
Baza szkoły
Baza szkoły
Dokumenty szkolne
Punktowy system oceny z zachowania
Program profilaktyki
Program wychowawczy
Dodatkowe dni wolne
Kalendarz roku szkolnego
Plan uroczystości szkolnych
Dokumenty do pobrania
Statut szkoły
Z życia szkoły
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
Matura
Serwis maturalny
Tematy maturalne z języka polskiego
Konsultacje dla maturzystów
Dla uczniów
Koło strzeleckie
Materiały na lekcje
Gazetka szkolna LOL
KOŁO ENTOMOLOGICZNE
Klub Sportowy "Lelewel"
Biblioteka szkolna
Wykaz podręczników do Gimnazjum
Wykaz podręczników do Liceum
Zajęcia pozalekcyjne
Plan lekcji
Samorząd uczniowski
Samorząd Uczniowski
Regulamin Samorządu Uczniowskiego
Dla rodziców
Skład Rady Rodziców
Harmonogram zebrań z rodzicami
Klasy mundurowe
Informacje ogólne
Regulamin klas mundurowych
Z życia mundurówek
Gimnazjum
O gimnazjum
Wyniki egzaminu gimnazjalnego
Z życia gimnazjum
Projekty
,,PRZYWRÓĆMY PAMIĘĆ”
Kulinarna podróż po Niemczech
Praktyczna Przyroda
Boisko "ORLIK 2012"
Harmonogram zajęć na ORLIKU
Regulamin korzystania z boisk sportowych
Absolwenci
Publikacja jubileuszowa
Zjazd absolwentów 2011
Zjazd Absolwentów
Lista Absolwentów
Zjazd 2016
Galerie
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
do 2007
Kontakt

Losowa galeria


Turniej tenisa stołowego w naszej szkole 2011

Olimpiady i konkursy

ROK SZKOLNY 2015/2016

Nazwa konkursu,

 olimpiady

Liczba

uczestników

Zajęte miejsce oraz imię i nazwisko ucznia

Szczebel:

Szkolny/
gminny/
powiatowy/
wojewódzki/ regionalny/ ogólnopolski

Imię i nazwisko opiekuna

XXXIX edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

3

I miejsce w kategorii gimnazjum: Kamila Kowalczyk (IIG)

I miejsce w kategorii klas ponadgimnazjalnych: Angelika Szczygielska (IIIB)

III miejsce w kategorii klas ponadgimnazjalnych: Karolina Duchna (IIB)

ogólnopolski

Marcin Cichecki

Zawody sportowo – obronne „Sprawni jak żołnierze”

8

II miejscedrużynowo chłopcy – Daniel Chruściel, Mateusz Cegiełka, Szymon Słyk

 

III miejscedrużynowo dziewczęta – Agnieszka Lenarczyk, Klaudia Salamończyk, Joanna Figat

 

rejonowe

Piotr Władziński

Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety”

3 - gimnazjum

6 - liceum

III miejscedrużynowo chłopcy – Szymon Zaczek, Mateusz Cegiełka, Szymon Słyk

 

Stanisław Madejski

V Powiatowa Liga Przedmiotowa z geografii

 

I miejsce: Norbert Dziubak

powiatowy

Tomasz Ekiert

II Powiatowy Konkurs Ortograficzny

4

II miejsce: Magdalena Ciołek

powiatowy

Anna Włodarczyk

Konkurs Wiedzy o Sejmie RP

4

III miejsce w kategorii liceum:
Rafał Ostrysz

VI miejsce w kategorii liceum:
Seweryn Jaworski

V miejsce w kategorii gimnazjum:
Bartłomiej Dybcio

powiatowy

Urszula Kobielus

Konkurs wiedzy „Żelechów moja mała ojczyzna”

6

II miejsce w kategorii gimnazjum:
Jędrzej Kowalski (IG)

III miejsce w kategorii gimnazjum:
Kamila Kowalczyk (IIIG)

II miejsce w kategorii klas ponadgimnazjalnych:
Klaudia Stępniak (IA)

gminny

Urszula Kobielus

V Powiatowa Liga Przedmiotowa z Historii

3

 ex aequo III miejsce w kategorii liceum:
Iwona Celej (IA)
Karolina Deja (IB)

powiatowy

Urszula Kobielus

Konkurs Historyczny Polska Jagiellonów

5 – liceum

wyróżnienie

Iwona Celej (IA)

Monika Celej (IA)

powiatowy

Urszula Kobielus

Konkurs Historyczny Polska Jagiellonów

5 - gimnazjum

wyróżnienie

Kamila Kowalczyk (IIg)

powiatowy

Ewelina Zaczek

IX Anglojęzyczny Festiwal Humoru w Żyrardowie

drużyna 5 osobowa

III miejsce:
Ernest Szczeblewski, Maciej Sadzikowski, Szymon Zaczek, Patryk Pietrasik, Kamil Król

ogólnopolski

Izabela Wagstyl

V Powiatowa Liga Przedmiotowa z Matematyki

3 – liceum

III miejsce

Aleksandra Żywicka (IIIb)

powiatowy

Sylwia Tomaszek

Powiatowa Liga z języka polskiego

3 – liceum

I miejsce

Justyna Kędziorek (IIIa)

powiatowy

Anna Włodarczyk

V Powiatowa Liga Przedmiotowa z Biologii

3 – liceum

III miejsce

Eliza Kostyra (IIb)

powiatowy

Anetta Dziak

V Powiatowa Liga Przedmiotowa z Geografii

3 – liceum

I miejsce

Norbert Dziubak (IIIc)

powiatowy

Tomasz Ekiert

XII Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska za czasów królów elekcyjnych”

3 – liceum

II miejsce

Iwona Celej (Ia)

 

powiatowy

Urszula Kobielus

XII Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska za czasów królów elekcyjnych”

3 – gimnazjum

wyróżnienie

Natalia Błażejczyk (IIIg)

 

powiatowy

Ewelina Zaczek

Konkurs Wiedzy o Szkole i Patronie

27 - liceum

I miejsce – Daniel Chruściel (IIc)

II miejsce – Bartłomiej Filipek (Ib)

III miejsce – Ilona Witkowska (IIb)

 

szkolny

Urszula Kobielus

Konkurs Wiedzy o Szkole

9 - gimnazjum

I miejsce – Natalia Ciołek (IIIg)

II miejsce – Kamila Kowalczyk (IIg)

III miejsce – Angelika Siwek i Maja Łukasiak (IIg)

 

szkolny

Urszula Kobielus

Konkurs Literacki w ramach programu „Trzymaj formę”

4 - gimnazjum

I miejsce – Gabriela Kaszuba (Ig)

powiatowy

Magdalena Woźniak

I Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy

2 - gimnazjum

I miejsce – Alicja Kamola

powiatowy

Anna Kapczyńska

Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotyczno – Religijnej w Garwolinie

chór – gimnazjum i liceum

II miejsce w kategorii chór

 

III miejsce – Patrycja Potycka (Ic)

 wyróżnienie – Alicja Kamola (Ig)

powiatowy

Anna Kapczyńska

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego

3 - gimnazjum

I miejsce drużynowo - Natalia Błażejczyk, Natalia Żywicka, Bartłomiej Dybcio

 

II miejsce indywidualnie – Bartłomiej Dybcio i Natalia Błażejczyk (IIIg)

III miejsce indywidualnie – Natalia Żywicka (IIIg)

powiatowy

Urszula Kobielus

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego

3 - liceum

I miejsce drużynowo - Magdalena Chmielewska, Karolina Deja, Monika Celej

I miejsce indywidualnie – Magdalena Chmielewska (Ib)

III miejsce indywidualnie – Karolina Deja (Ib)

powiatowy

Urszula Kobielus

VIII Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II

3 - gimnazjum

Natalia Ciołek

Agata Zdunek

Marlena Borzęcka

wojewódzki

 

Powiatowy Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych

4 - liceum

I miejsce drużynowo – Marcin Filiks, Michał Cegiełka, Adam Cegiełka, Michał Król

powiatowy

Andrzej Głodek

Szkolny Konkurs Wiedzy o Kulturze Wspólczesnej

liceum

I miejsce    Monika Celej (Ia)

II miejsce – Patryk Kozdój (IIb)

III miejsce – Ewelina Wawer (IIb)

szkolny

Magdalena Woźniak

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

Nazwa konkursu,

 olimpiady

Liczba

uczestników

Zajęte

miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela

VI przegląd sztuk teatralnych „ Chroniąc siebie, chronię Ciebie”

10

II msc

drużyna dziewcząt

Katarzyna Bogusz

Festiwal Pieśni Patriotyczno -Religijnej

7

III msc

dziewczęta i chłopcy

Anna Kapczyńska

Konkurs o samorządzie terytorialnym
i historii powiatu garwolińskiego

3 gim.

3 LO  

II msc

          I msc

I msc

Magdalena Chmielewska

Ewelina Wawer

Kamila Tratkiewicz

 

Urszula Kobielus

Zawody no brązową odznakę Strzelecką

II a

II c

 

Wszyscy uczniowie zaliczyli egzamin i zdobyli brązową odznakę strzelecką

Stanisław Madejski

„Sprawni jak żołnierze”

10

5 chłopców

i

5 dziewczyn

II msc

III msc

drużynowo chłopcy

drużynowo dziewczęta

Stanisław Madejski

Konkurs Wiedzy
o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego

11

I msc

Patryk Kozdój, kl Ib

Joanna Mitek

Olga Witek

VII Powiatowy Konkurs Biblijny

1

II msc

Bartłomiej Filipek

Yadviga Verbitska- s. Iwetta

VII Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II

3

III msc

Magdalena Ciołek

Yadviga Verbitska- s. Iwetta

Konkurs recytatorski

3

I msc

Anna Szwed

Izabela Wagstyl

ENGLISH FOR FUN przegląd scenek Kabaretowych
w języku angielskim

30

I msc

Ernest Szczeblewski

Patryk Pietrasik

Szymon Zaczek

Kamil Król

Izabela Wagstyl

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

3

I msc

Bartłomiej Dybcio

Sebastian Zegadło

Michał Majek

Piotr Władziński

Powiatowe Zawody Strzeleckie

4

I msc

II msc

Klaudia Stępniak

Marta Tomaszewska

Piotr Władziński

Dyktando powiatowe

2

I msc

Magdalena Ciołek

Anna Włodarczyk

Gminne eliminacje
w konkursie recytatorskim
im. K. Makuszyńskiego

3

      I msc

Karolina Deja

Magdalena Woźniak

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

Nazwa Konkursy

 Olimpiady
Liczba
uczestników
Zajęte
miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela

One są wśród nas – dzieci autystyczne

11
III

Jakub Mroczek

Katarzyna Bogusz

Powiatowa Liga Przedmiotowa

5
III

Paulina Dziubak

Anna Czarnecka - Górska

Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II

4
IV

Magdalena Ciołek

Maria Głaz

Konkurs Biblijny

24
III

Magdalena Chmielewska

Maria Głaz

Festiwal Pieśni Patriotyczno- Religijnej

36
I
 chór szkolny
Anna
Kapczyńska
Polskie Konstytucje
2
II
III msc LO
I msc Gim

Urszula Kobielus

Konkurs Powiatowy o Samorządzie Terytorialnym

 
30
III
III msc LO
I msc Gim

Urszula Kobielus

Powiatowa Liga Przedmiotowa z matematyki

 
 
2
I

W. Szymczak

Katarzyna Mucha

Konkurs Recytatorski Poezji Miłosnej (konkurs walentynkowy)

 
3
I
II
III

K. Pietrzak

w. Szymczak

K. Wójcik

Izabela Wagstyl

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej dla Gimnazjum i Liceum

 
7
I
II
III

M. Odziemczyk

W. Szymczak  

K. Wójcik
 

Izabela Wagstyl

Dyktando powiatowe z Języka Angielskiego

 
21
I
III

Sebastian Chaliński

Maciej Sadzikowski

Izabela Wagstyl

Konkurs Halloween’owy (konkurs wiedzy i konkurs na najlepszy kostium)

15
I

Katarzyna Pietrzak

Izabela wagstyl

Powiatowy Turniej BWRD

3
III
 

Piotr Władziński

Kuratoryjny konkurs z chemii

8
 

A. Skwarek zakwalifikował się do II etapu

Bogumiła Włodarczyk

Powiatowy konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

2
II
III
         K. Król
         A. Skwarek  

Magdalena Woźniak

Mityng Lekkoatletyczny

15
I
        
 

Anna Ragus –I msc skok wzwyż

Karolina Lewoszewska – I msc rzut dyskiem, I msc pchnięcie kula

Joanna
Włodarczyk

 

Rok szkolny 2012/2013

 Olimpiady i konkursy

 Nazwa konkursu,
 olmpiady

 Liczba uczestników

 Zajęte miejsce
 Imię i nazwisko ucznia
 Imie i nazwisko opiekuna

 

Olimpiada geograficzna - liceum

1

Etap wojewódzki

Marlena Filiks – kl.III b

Tomasz Ekiert

 Powiatowy Konkurs Historyczno – Literacki

"Powstanie styczniowe na terenie powiatu garwolińskiego"

 1

Wyróżnienie (1 z 3 równorzędnych), publikacja pracy w Zeszytach Historycznych Powiatu Garwolińskiego

Maria Wójcik I a

Urszula Kobielus

Przedmiotowa Liga Powiatowa - Historia

20 os. - etap szkolny

3 os. - etap powiatowy

 

 

Urszula Kobielus

VII Ogólnopolski Konkurs Papieski

4

 II

Aleksandra Mroczek – kl. II a

Anna Włodarczyk

Konkurs wiedzy o T. Kościuszce i jego epoce

4

 III

Aleksandra Skwarek – kl.II G

Ewelina Zaczek

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

 2

 II

Kacper Król – kl.IIG

Magdalena Woźniak

 

Konkurs geograficzny - gimnazjum

3

 

Przejście do etapu wojewódzkiego

Aleksandra Skwarek – kl. IIG

Tomasz Ekiert

 

 

Wojewódzki Konkurs interdyscyplinarny "GRANICE"

 5

wyróżnienie

 

 

Magdalena Jędrych – kl. III G

 

Magdalena Woźniak

 

Konkurs Historyczny dla Gimnazjum

Etap szkolny – 10 osób

Etap rejonowy – 3 osoby

Etap wojewódzki – 2 osoby

 

 

finaliści

e. rejonowy: M. Cegiełka, N. Dziubak, E. Wawer

e. wojewódzki: N. Dziubak, E. Wawer

 

 

Urszula Kobielus

 Powiatowy konkurs języka niemieckiego

etap powiatowy 

 I

 Jakub Rychlica

 Przemysław Wysokiński

 Przedmiotowa Liga Powiatowa - Matematyka

 etap powiatowy

 I

 Wojciech Szymczak

 Sylwia Tratkiewicz

V Ogólnopolska Olimpiada „Myśli Jana Pawła II” 

etap oręgowy -

2 osoby

I

III

I – Anna    Górzkowska

III- Magdalena
    Ciołek
  

 s. Maria Głaz

 V Ogólnopolska Olimpiada „Myśli Jana Pawła II” 

etap centralny - 2 osoby

II 

III

II – Anna    Górzkowska

III- Magdalena
    Ciołek
   

 s. Maria Głaz

 Konkurs geograficzny organizowany przez MKO

 etap wojewódzki - 1 osoba

finalistka

 Aleksandra Skwarek

Tomasz Ekiert 

  Konkurs geograficzny organizowany przez MKO

  etap centralny - 1 osoba

 finalistka

  Aleksandra Skwarek

 Tomasz Ekiert

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa
 w Ruchu Drogowym
 

etap powiatowy 

I - drużynowo:
    Norbert Dziubak
    Patryk Kwas

    Kamil Bogusz 

Piotr Władziński 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa
 w Ruchu Drogowym
 

   etap centralny - 3 osoby

 III

 

III drużynowo
Norbert Dziubak
Patryk Kwas

Kamil Bogusz

Piotr Władziński  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Rok szkolny 2011/2012


 Olimpiady i konkursy

 Nazwa konkursu,
 olmpiady

 Liczba uczestników

 Zajęte miejsce
 Imię i nazwisko ucznia
 Imie i nazwisko opiekuna

 

Olimpiada  Myśli Jana Pawła II

etap centralny

1 I Anna Górzkowska s. Maria Głaz

 

 Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

etap centralny

 16  XII Aleksandra Skwarek Arkadiusz Jurzysta

 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Motoryzacyjnego Gimnazjum

etap powiatowy

 3 V

Daniel Dziubak

Norbert Dziubak

Konrad Pyra 

 Piotr Władziński
 Ogólnopolski Turniej  Motoryzacyjny - szkoły ponadgimnazjalne

etap wojewódzki

 3  I

 Krystian Flisek

Maciej Włodarczyk

Wojciech Woźniak

 Piotr Władziński

 Ogólnopolski Turniej  Motoryzacyjny - szkoły ponadgimnazjalne

etap okręgowy

 3  IV Krystian Flisek

Maciej Włodarczyk

Wojciech Woźniak

 
  Piotr Władziński

 Olimpiada Języka Niemieckiego

etap centralny

 25  XII  Paweł Adamiec  Agnieszka Osial

 Regionalny Konkurs "Ponad Barierami"

etap powiatowy

 4  III Michał Dąbrowa Olga Stoń

 Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej

 

 5  III  Jakub Nowak  Tomasz Biernacki

 I Liga Powiatowa - Matematyka

 

3  V Marlena Filiks Katarzyna Mucha

I I Liga Powiatowa - WOS

 

3 I Paulina Zając Urszula Kobielus

 I Liga Powiatowa - Język angielski

 

3 IV

Kinga Bienias

Monika Zdunek

Joanna Mitek

 I Liga Powiatowa - Język rosyjski

 

3 IV Paulina Dziubak Anna Czarnecka

 I Liga Powiatowa - Język niemiecki

 

3  

Bartosz Ośka

Cezary Fiołna

Grzegorz Jakubiec

Agnieszka Osial

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ewangelii Św. Marka

 

1 III Norbert Dziubak s. Maria Głaz

III Przegląd sztuk teatralnych

"Wiedza, profilaktyka, tolerancja, a HIV"

etap powiatowy

10 I

Sylwia Kocielnik

Iga Dłużniewska

Aleksandra Mroczek

Karolina Kudlak

Michał Paziewski

K. Dziubak

J. Wieczorek

Dorota Aniszewska
 "Wielokulturowość Powiatu Garwolińskiego" - LO  3  II

Cezary Fiołna

Marcin Mucha

Aleksandra Pawlak

Urszula Kobielus
 "Wielokulturowość Powiatu Garwolińskiego" - gimnazjum  I

Aleksandra Adamiec

Weronika Bytniewska

Natalia Włodarczyk 

 Urszula Kobielus

 Konkurs Powiatowy "Nic co polskie nie jest mi obce"

 

 4 II  Monika Zdunek  Urszula Kobielus 
XI Powiatowy Konkurs Plastyczny CKiS Garwolin "Najładniejsza Pisanka"   8  II

Aleksangra Mroczek

Urszula Wiosek 

 Anna Kapczyńska

Katarzyna Mucha

Olga Stoń

Konkurs Literacki "Mój zdrowy styl życia"

 

1 III Aleksandra Skwarek Magdalena Woźniak

Konkurs Plastyczny "Mój zdrowy styl życia" - program "Trzymaj Formę"

 

1 I Weronika Bytniewska Anna Kapczyńska

Konkurs języka angielskiego "Ucz się języków bo warto"

 

  III Paulina Dziubak Magdalena Borkowska

 

Licznik odwiedzin

Dziś jesteś 257 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1353004.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

dziennik

Filmy o szkole

Uwaga!

Uwaga!

Uwaga!

Uwaga!

Wyszukiwarka

Przydatne linki