Strona główna
O szkole
Klasy
Historia szkoły
Patron
Nasze sukcesy
Olimpiady i konkursy
Osiągnięcia sportowe
Rekrutacja
Internat
Gimnazjum
Liceum
Kadra
Psycholog szkolny
Wychowawca świetlicy
Dyrekcja
Nauczyciele
Baza szkoły
Baza szkoły
Dokumenty szkolne
Punktowy system oceny z zachowania
Program profilaktyki
Program wychowawczy
Dodatkowe dni wolne
Kalendarz roku szkolnego
Plan uroczystości szkolnych
Dokumenty do pobrania
Statut szkoły
Z życia szkoły
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
Matura
Serwis maturalny
Tematy maturalne z języka polskiego
Konsultacje dla maturzystów
Dla uczniów
Koło strzeleckie
Materiały na lekcje
Gazetka szkolna LOL
KOŁO ENTOMOLOGICZNE
Klub Sportowy "Lelewel"
Biblioteka szkolna
Wykaz podręczników do Gimnazjum
Wykaz podręczników do Liceum
Zajęcia pozalekcyjne
Plan lekcji
Samorząd uczniowski
Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2015/2016
Regulamin Samorządu Uczniowskiego
Dla rodziców
Skład Rady Rodziców
Harmonogram zebrań z rodzicami
Klasy mundurowe
Informacje ogólne
Regulamin klas mundurowych
Z życia mundurówek
Gimnazjum
O gimnazjum
Wyniki egzaminu gimnazjalnego
Z życia gimnazjum
Projekty
,,PRZYWRÓĆMY PAMIĘĆ”
Kulinarna podróż po Niemczech
Praktyczna Przyroda
Boisko "ORLIK 2012"
Harmonogram zajęć na ORLIKU
Regulamin korzystania z boisk sportowych
Absolwenci
Publikacja jubileuszowa
Zjazd absolwentów 2011
Zjazd Absolwentów
Lista Absolwentów
Zjazd 2016
Galerie
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
do 2007
Kontakt

Losowa galeria


Dzień Otwarty 2014

Osiągnięcia sportowe

 Rok szkolny 2015/2016

 

 

Lp

Nazwa konkursu, dyscypliny sportu

Liczba uczniów

Zajęte miejsce drużynowo

Imię i nazwisko ucznia – miejsce indywidualne

Imię i nazwisko opiekuna

1.

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe w Stefanowie - gimnazjum

14

II msc-sztafeta dziewcząt,

IV -sztafeta chłopców

 

Joanna Włodarczyk

2.

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe – Miętne

liceum

13

II msc drużynowo

Klaudia Paczek – III msc

Joanna Włodarczyk

3.

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej – Sobolew – dziewczęta liceum

14

IV msc

 

Joanna Włodarczyk

4.

Regionalne Sztafetowe Biegi Przełajowe – Siedlce, liceum

10

III  msc

 

Joanna Włodarczyk

5. Powiatowy Turniej Piłki Plażowej dziewcząt, liceum 4 II msc Marta Goliszewska i Klaudia Kosyra Joanna Włodarczyk

6.

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt , liceum

8

II msc

 

Joanna Włodarczyk

7.

XII  Mityng Lekkoatletyczny – dziewczęta - powiatowe

21

IV msc  drużynowo

I msc Agata Osiak – bieg na 100m,

II msc Adrianna Antolik – rzut oszczepem,

III msc Klaudia Cegiełka – skok wzwyż.

Joanna Włodarczyk

8.

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt - liceum

7

IV msc

 

Joanna Włodarczyk

9.

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce – dziewczęta, liceum

20

III msc drużynowo

I msc Adrianna Antolik – rzut oszczepem,

III msc Marta Dudzik – 300 m,

III msc Karolina Wałachowska – 1500 m.

III msc – sztafeta 4x100m.

Joanna Włodarczyk

10.

Mistrzostwa Regionu  w Lekkiej Atletyce – Siedlce, dziewczęta

3

 

I msc  Adrianna Antolik – rzut oszczepem.

Joanna Włodarczyk

 Rok szkolny 2014/2015

 

Lp

Nazwa konkursu, dyscypliny sportu

Liczba uczniów

Zajęte miejsce drużynowo

Imię i nazwisko ucznia – miejsce indywidualnie

Imię i nazwisko opiekuna

1

Turniej Orlika – etap gminny

20

V msc dziewczęta,

IV msc chłopcy

 

Konrad Owczarczyk

2.

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe- Miętne

gimnazjum

12

 

III msc –Karina Skwarek

IV msc- Karolina Dybcio

VI – Sylwia Stefanowska

Joanna Włodarczyk

3

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe- Miętne

liceum

15

 

IV – Kamila Dziubak

VII -Aleksandra Parzyszek

Joanna Włodarczyk

4.

Regionalne Indywidualne Biegi Przełajowe – Siedlce

liceum

6

VII msc drużynowo dziewcząt

IV – Kamila Dziubak

Joanna Włodarczyk

5.

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora ZS nr 1

 

II msc drużynowo

I msc –Kamila Głodek – wśród dziewcząt,

II msc –Patryk Ciuba – wśród chłopców

Andrzej Głodek

Konrad Owczarczyk

6

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt - liceum

8

V msc

 

Joanna Włodarczyk

7.

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego - dziewczęta

2

II msc

 

Konrad Owczarczyk

8.

Regionalny Turniej Tenisa Stołowego -dziewczęta

2

I msc

 

Konrad Owczarczyk

9.

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej - dziewczęta

9

III msc

 

Joanna Włodarczyk

10.

Regionalny Turniej Piłki Siatkowej - dziewczęta

9

V msc

 

 

 

Joanna Włodarczyk

11.

Powiatowy Turniej Piłki Koszykowej - chłopcy

10

III msc

 

Andrzej Głodek

12.

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej - chłopcy

8

III msc

 

Konrad Owczarczyk

13.

II Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Żelechowa

18

III msc  - drużyna chłopców

 

Joanna Włodarczyk

Andrzej Głodek

14.

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Żelechowa

5

V msc

 

Joanna Włodarczyk

15.

XI Mityng Lekkoatletyczny - dziewczęta

18

III msc drużynowo

Karolina Lewoszewska – I msc rzut dyskiem

Julita Prządka –

 I msc pchnięcie kulą,

Adrianna Antolik –

I msc rzut oszczepem

Agata Osiak –

II msc -100m

Kamila Dziubak –

II msc -1500m

Paulina Włodarczyk-

II msc rzut dyskiem

III msc –sztafeta 4x100

III msc-sztafeta 4x400m

 

Joanna Włodarczyk

16.

XI Mityng Lekkoatletyczny - chłopcy

9

 

III msc –sztafeta 4x100

Adam Cegiełka –

III msc skok wzwyż

Grzegorz Kliczek

17.

Powiatowa Gimnazjada w Lekkiej Atletyce

9

 

I msc-Sebastian Zegadło

I msc-Sylwia Stefanowska

III msc – Karina Skwarek

III msc – Bartłomiej Dymek

I msc–sztafeta 4x100m chłop.

II msc-sztafeta 4x100m dziew

Joanna Włodarczyk

18.

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce – liceum

dziewczęta

18

II msc drużynowo

III msc- Julita Prządka,

II msc –Karolina Lewoszewska

I msc- Adrianna Antolik,

II msc – Agata Osiak

II msc – Kamila Dziubak

III msc-sztafeta 4x100m,

 

Joanna Włodarczyk

19.

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce – liceum

chłopcy

10

 

III msc – Kacper Anisiewicz -skok wzwyż

Andrzej Głodek

20.

Mistrzostwa Regionu w Lekkiej Atletyce

3

 

I msc – Adrianna Antolik – rzut oszczepem

Joanna Włodarczyk

21.

Powiatowy Turniej Piłki Plażowej - dziewczęta

4

II msc

 

Joanna Włodarczyk

22.

Powiatowy Turniej Piłki Plażowej - chłopcy

4

II msc

 

Grzegorz Kliczek

23.

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe - gimnazjum

14

II msc – dziewczęta,

II msc - chłopcy

 

Joanna Włodarczyk

24

Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty

4

II msc

 

Andrzej Głodek

 

Rok szkolny 2013/2014

 

 

Lp

Nazwa konkursu, dyscypliny sportu

Liczba uczniów

Zajęte miejsce drużynowo

Imię i nazwisko ucznia – miejsce indywidualne

Imię i nazwisko opiekuna

1.

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe w Stefanowie - gimnazjum

14

II -sztafeta dziewcząt,

II -sztafeta chłopców

 

Joanna Włodarczyk

2.

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe – Miętne

Gimnazjum

4

 

Ewa Prządka – VI

Karina Skwarek- VII

Joanna Włodarczyk

3.

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe – Miętne

liceum

13

III msc drużynowo

Karolina Pieniak - IV

Joanna Włodarczyk

4.

Regionalne Indywidualne Biegi Przełajowe – Siedlce gimnazjum

1

 

Ewa Prządka-  XIII

Joanna Włodarczyk

5.

Regionalne Sztafetowe Biegi Przełajowe - Siedlce

11

V msc

 

Joanna Włodarczyk

6.

III Otwarty Turniej Siatkówki Kobiet o Puchar Burmistrz Żelechowa

9

I msc

 

Joanna Włodarczyk

7.

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego – Sobolew gimnazjum

4

 

Kacper Król i Jakub Jadanowski – miejsca IV - VI

Joanna Włodarczyk

8.

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

2

II msc

Kamila Głodek  i

Anita Szymańska

Grzegorz Kliczek

9.

Regionalny Turniej Tenisa Stołowego

2

I msc

Kamila Głodek  i

Anita Szymańska

Grzegorz Kliczek

10.

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły - powiatowy

3

I msc

Kamila Głodek 

Anita Szymańska

Żaneta Rutkowska

Grzegorz Kliczek

11.

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

8

II msc

 

Joanna Włodarczyk

12.

Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty

4

I msc

 

Andrzej Głodek

13.

X Mityng Lekkoatletyczny - dziewczęta

21

III msc  drużynowo

Karolina Lewoszewska –

 I msc rzut dyskiem i  I msc pchnięcie kulą,

Anna Ragus – Imsc skok wzwyż,

sztafeta 4x400m-

 III msc

 

Joanna Włodarczyk

14.

X Mityng Lekkoatletyczny - chłopcy

10

 

Adam Cegiełka –

II msc – skok wzwyż

Andrzej Głodek

15.

Powiatowa  Gimnazjada Lekkoatletyczna

12

III msc -sztafeta chłopców 4x100m.

Cezary Matyska –

 IV msc – 100m,

Jakub Jadanowski –

IV msc skok w dal,

Dominik Duda –

IV msc pchnięcie kulą

Ewa Prządka –

IV msc – 800m,

Karina Skwarek –

V msc – 600 m

 

Joanna Włodarczyk

16.

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt - liceum

7

I msc

 

Joanna Włodarczyk

17.

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce - dziewczęta

20

 

Karolina Lewoszewska – I msc rzut dyskiem,

Anna Ragus – Imsc  skok wzwyż

III msc – sztafeta 4x400

Joanna Włodarczyk

18.

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce - chłopcy

11

 

Bartłomiej Frąc – III msc rzut oszczepem

II msc – sztafeta 4x400

Andrzej Głodek

 

Rok szkolny 2012/2013

 

Osiągnięcia sportowe

Nazwa konkursu, olimpiady, dyscypliny sportu                    

Liczba uczestników

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko opiekuna

 

Indywidualne BiegiPrzełajowe - powiatowe

 

13

III drużynowo

 

Alicja Odziemczyk kl. III c - IV miejsce

Karolina Bryzek kl. I b – V miejsce

Joanna Włodarczyk

 

Indywidualne Biegi Przełajowe - regionalne

 

4

IV

 

Alicja Odziemczyk kl. III c

Joanna Włodarczyk

Sztafetowe Biegi Przełajowe – regionalne (dziewczęta)

 

12

 

III - drużynowo

drużynowo - 8 uczestników

Joanna Włodarczyk

 

Inne Sztafetowe Biegi Przełajowe (dziewczęta)

 

7

II

 

 

Ewa Maraszek,

Joanna Włodarczyk

 

Gminne Sztafetowe Biegi Przłajowe (chłopcy)

 

7

III

 

 

Ewa Maraszek,

Joanna Włodarczyk

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe (dziewczęta) - powiatowe

 

10

V

 

 

Ewa Maraszek,

Joanna Włodarczyk

 Mistrzostwa w tenisie stołowym (etap powiatowy)

 2

 

I - drużynowo
    

  Kamila Głodek Anita Szymańska

Grzegorz Kliczek 

 Mistrzostwa w tenisie stołowym (etap wojewódzki)

 2

 I - drużynowo

 Kamila Głodek Anita Szymańska

Grzegorz Kliczek  

Mistrzostwa w lekkoatletyce

(etap powiatowy)

2

I

 

Anna Ragus - skos wzwyż

Marta Odziemczyk- 1500 m

Joanna Włodarczyk

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2011/2012

 

Osiągnięcia sportowe

Nazwa konkursu, olimpiady, dyscypliny sportu                    

Liczba uczestników

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko opiekuna

Powiatowe indywidualne Biegi Przełajowe - dziewczęta

 

15

III

drużynowo - 10 uczestniczek

Joanna Włodarczyk

Regionalne Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta (Siedlce)

 

 

IV

druzynowo - 10 uczestniczek

Joanna Włodarczyk

Turniej Piłki Siatkowej

(etap powiatowy)

8

IV

drużynowo - 8 uczestników

Joanna Włodarczyk

Mityng Lekkoatletyczny - dziewczęta

 

16

II

skok wzwyż - Anna Ragus

Ewa Maraszek

Mityng Lekkoatletyczny - dziewczęta

 

16

III

sztafeta 4x100m

Ewa Maraszek

Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr.1 w Żelechowie

 

8

II

drużynowo - 8 uczestników

Grzegorz Kliczek

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt - tenis stołowy

3

I

Marlena Mróz

Żaneta Rutkowska

Karolina Soćko

Grzegorz Kliczek

Drużynowe Mistrzostwa Dziewcząt - tenis stołowy ( Siedlce)

3

I - drużynowo

Marlena Mróz

Żaneta Rutkowska

Karolina Soćko

Grzegorz Kliczek

Licznik odwiedzin

Dziś jesteś 160 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1330298.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

dziennik

Filmy o szkole

Uwaga!

Uwaga!

Uwaga!

Uwaga!

Wyszukiwarka

Przydatne linki