Strona główna
O szkole
Klasy
Historia szkoły
Patron
Nasze sukcesy
Olimpiady i konkursy
Osiągnięcia sportowe
Rekrutacja
Internat
Gimnazjum
Liceum
Kadra
Psycholog szkolny
Wychowawca świetlicy
Dyrekcja
Nauczyciele
Baza szkoły
Baza szkoły
Dokumenty szkolne
Punktowy system oceny z zachowania
Program profilaktyki
Program wychowawczy
Dodatkowe dni wolne
Kalendarz roku szkolnego
Plan uroczystości szkolnych
Dokumenty do pobrania
Statut szkoły
Z życia szkoły
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
Matura
Serwis maturalny
Tematy maturalne z języka polskiego
Konsultacje dla maturzystów
Dla uczniów
Koło strzeleckie
Materiały na lekcje
Gazetka szkolna LOL
KOŁO ENTOMOLOGICZNE
Klub Sportowy "Lelewel"
Biblioteka szkolna
Wykaz podręczników do Gimnazjum
Wykaz podręczników do Liceum
Zajęcia pozalekcyjne
Plan lekcji
Samorząd uczniowski
Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2015/2016
Regulamin Samorządu Uczniowskiego
Dla rodziców
Skład Rady Rodziców
Harmonogram zebrań z rodzicami
Klasy mundurowe
Informacje ogólne
Regulamin klas mundurowych
Z życia mundurówek
Gimnazjum
O gimnazjum
Wyniki egzaminu gimnazjalnego
Z życia gimnazjum
Projekty
,,PRZYWRÓĆMY PAMIĘĆ”
Kulinarna podróż po Niemczech
Praktyczna Przyroda
Boisko "ORLIK 2012"
Harmonogram zajęć na ORLIKU
Regulamin korzystania z boisk sportowych
Absolwenci
Publikacja jubileuszowa
Zjazd absolwentów 2011
Zjazd Absolwentów
Lista Absolwentów
Zjazd 2016
Galerie
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
do 2007
Kontakt

Losowa galeria


Dzień sportu

Nauczyciele

 
KADRA PEDAGOGICZNA w roku szk. 2014/2015
 
 
L.p.
Nazwisko i imię pracownika
Nauczany przedmiot
1.
 mgr GROMOŁ REGINA
 dyrektor
  język polski
2.
 mgr TOMASZEK SYLWIA
 wicedyrektor
 matematyka, informatyka
3.
 mgr Katarzyna Bogusz
 psycholog
4.
  Marcin Cichecki
 wybrane zagadnienia
 bezpieczeństwa pożarowego
5.
 mgr Anna Czarnecka  Górska
 język rosyjski
6.
 mgr Anetta Dziak
 biologia
7.
 mgr Arlena Domańska
 język angielski
8.
 mgr Tomasz Ekiert
 geografia
9.
 mgr Yadwiga Verbitska
 religia
10.
 mgr Andrzej Głodek
 fizyka, wychowanie fizyczne
12.
 mgr Arkadiusz Jurzysta
 matematyka, informatyka
13.
 mgr Anna Kapczyńska
 wiedza o kulturze
14.
 mgr Grzegorz Kliczek
 wychowanie fizyczne
15.
 mgr Urszula Kobielus
 historia, wiedza o społeczeństwie
16.
 mgr Stanisław Madejski
 zadania policji
17.
 mgr Joanna Mitek
 język angielski
18.
 mgr Anna Mosior
 język angielski
19.
 mgr Katarzyna Mucha
 matematyka, informatyka
20.
 mgr Agnieszka Osial
 język niemiecki
21.
 mgr ks. Krzysztof Banasiuk
 religia
22.
 mgr Aneta Dziak
 wychowawca świetlicy
23.
 mgr Izabela Wagstyl
 język angielski
24.
 mgr Maria Władzińska
 bibliotekarka
25
 mgr Piotr Władziński

 przysposobienie obronne, zadania wojska

26.
 mgr Anna Włodarczyk
 język polski
27.
 mgr Bogumiła Włodarczyk
 chemia, podstawy
 przedsiębiorczości
28.
 mgr Joanna Włodarczyk
 wychowanie fizyczne
29.
 mgr Magdalena Woźniak
 język polski
30.
 mgr Ewelina Zaczek
 historia
31.   Monika Gajda   język niemiecki
32.    mgr Olga Witek   język angielski
33.   mgr Dorota Kalata   język polski

Licznik odwiedzin

Dziś jesteś 164 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1330302.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

dziennik

Filmy o szkole

Uwaga!

Uwaga!

Uwaga!

Uwaga!

Wyszukiwarka

Przydatne linki