3 października 50-osobowa grupa młodzieży z naszej szkoły pod opieką pań: Joanny Włodarczyk, Anny Mosior i Lilianny Żółkoś uczestniczyła w nagraniu programu „Twoja Twarz…..” w telewizji Polsat.

Program TTBZ to show w którym wyzwaniem dla gwiazd jest przeistoczenie się w największe ikony polskiej i światowej sceny muzycznej.

W 8 odcinku programu uczestnicy przenieśli widzów do Italii i dali koncert muzyki włoskiej. Mateusz Ziółko na przykład wcielił się w postać Drupiego a Rafał Szatan wystąpił jako Andrea Boccelli. Byli również naśladowcy Domenico Modugno, Al Bano i Rominy Power, Sophii Loren, Zucchero i Raffaelli Carry.

Wyjazdy na programy rozrywkowe to świetna okazja do zobaczenia na żywo ludzi znanych z ekranów i gazet, możliwość rozmowy z nimi i zrobienia pamiątkowych zdjęć. Szczególną gratką dla dziewcząt w tym dniu była osoba Mikołaja Roznerskiego, który przyjechał kibicować Adzie Kalskiej. Niestety ukrywał się tak skutecznie za kulisami, że nie udało się „upolować” go do zdjęcia.

Udział w nagraniach to również okazja zobaczenia od kulis pracy całego sztabu ludzi, której efekty widzimy w telewizji. Młodzież licealna, która już niebawem stanie przed wyborem drogi dalszego kształcenia i pracy przyjrzała się czynnościom jakie wykonywali m.in.: operatorzy dźwięku, kamer i świateł, prowadzący program czy kosmetyczki i wizażystki.